Адміністрація 

ЗавідувачГригорук Оксана Василівна 

 

Народилася у серпні 1975 року в с. Хоровець Славутського району

Хмельницької області.

Стаж педагогічної діяльності станом на 01.09.2017року – 24 роки.

Посада вихователь-методист

 

Освіта. Закінчила у 2000 році Рівненський державний педагогічний університет. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів. У 2007 році отримала другу вищу освіту у Рівненському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.

Категорія «Спеціаліст вищої категорії».

Переможець міського та обласного конкурсу "Освіта на шляхах реформування". Власні методичні розробки: програма з формування елементарних кулінарних навичок дітей старшого дошкільного віку «Маленькі кухарі».

У ДНЗ (центрі розвитку дитини) "Золотий ключик" працює вихователем-методистом з січня 2018 року (переведена з посади вихователя – методиста дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №4 «Вогник»).

 

Життєве кредо: «Якщо ти здатний бачити прекрасне, то тільки тому, що носиш прекрасне усередині себе. Бо світ подібний до дзеркала, в якому кожен бачить власне відображення».  Вихователь-методистОлесюк Наталія Володимирівна 

Народилася у січні 1984 року у с.Хоняків Славутського району Хмельницької області.

Стаж педагогічної діяльності станом на 01.09.2017 року - 9 років.

 

Освіта. У 2006 році закінчила педагогічний факультет РДГУ та отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Дошкільне виховання” та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкових класів.

Категорія “Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії”.

Переможець міської та обласної виставки педагогічних ідей та інновацій “Освіта Нетішина на шляхах реформування”. У дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) “Золотий ключик” працює вихователем-методистом з квітня 2018 року (переведена з посади вихователя-методиста з ДНЗ (ясел-садка) №9 “Пролісок”).

 

Життєве кредо: “Щастя не в тому, щоб завжди робити те, що хочеш, а в тому, щоб завжди хотіти того, що робиш”.